credeti ca mi se poate intampla ceva daca am luat anticonceptionale inainte de a-mi veni ciclu?

Avortul

Postata de anadany cu 12 ani in urma.

buna ziua ,
acum 4 saptamani am facut o intrerupere de sarcina , mi s-a spus ca o sa imi vina ciclul in 4-6 saptamani .
Dupa 3 saptamani de la intrerupere am luat anticonceptionale pentru ca am plecat intr-o vacanta si nu vroiam sa fiu pe stop .
credeti ca pot pati ceva daca am luat anticonceptionale inainte de a-mi veni ciclul?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Te-ai dereglat astfel total. Succes.