copil

Avortul

Postata de ivanov mihaela cu 11 ani in urma.

buna dimineata am peste 5 avorturi ultimul a fost pe data de 9 februarie 2008 de atunci nu am mai ramas imi doresc foarte mult un copil as vrea sa stiu mai pot face copii?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Acest raspuns il veti obtine in urma unui examen ginecologic mai amanutit. Este cunoscut faptul ca avorturile provocate duc la scaderea fertilitatii.