clinici din buzau

Avortul

Postata de zana92 cu 14 ani in urma.

help!am o prietena kre tre sa fak urgent o intrerupere de sarcina dar nu stie ce clinici din buzau au acord pt asa ceva.stie cineva????????????rasp va rog!!!!!!!!!!!

Raspunsuri (10)

selinuta20

acum 14 ani

maternitatea din buzau costa un milion sau unu jumate vezi ca face pana in 2 luni daca nu dami mesaj aici si iti spun unde sa se duca daca are mai mult am facut si eu.

zana92

acum 14 ani

iti multumesc pt k ai vrut sa ne ajuti dar am gasit si s-a rezolvat deja.pwp si mersi ink o data!!!!!!!

ioana

acum 13 ani

unde te-ai dus in buzau?sa faci avort?

Utilizator11643091998

acum 2 ani

Care este aceasta?

cristina22127195

acum 14 ani

mai bine v-ati proteja decat sa faceti avort...multe femei vor copii si nu ii pot avea iar voi nu sunteti capabile sa va luati masuri de siguranta si de contraceptie...sa va fie rusine si celor care sfatuiesc la avort!

alina

acum 13 ani

dar daca sunt minora pot face avort fara semnatura unei persoane majore?neceseta internare.ajutati-ma,va rog mult!!!!!

alina

acum 12 ani

buna selinuta sunt din bz si sunt insarcinata in 12 saaptamani cat mar costa un avort in maternitate?poop

dana

acum 12 ani

sunt dana bz cat casta sa faci un avort la maternitate

amalia

acum 10 ani

buna sunt insarcinata in 8 saptamani si vreau sa stiu cat costa un avort in maternitate.urgent

Utilizator11531041450

acum 5 ani

Unde pot face avort in buzau? Ce doctor? Si cat costa? Fara acordul parintilor?