Cauzele genetice ale avortului spontan - Mutatii, deletii si mozaicism

Avortul

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

cum imi pot provoca un avort?exista pastile sau altceva va rog am mare nevoie sa stiu

Raspunsuri (8)

robert9100192

acum 15 ani

Vrei sa mori pentru 150ron cat costs un avort profesional?Nu exista pastile sigure pentru provocarea unui avort in siguranta si nici alte metode .Daca totusi esti hotarata sa recurgi la una din ele posteaza as fi foarte curioasa sa stiu ce si tias putea spune ce riscuri implica oricum este foarte importanta durata sarcinii in orice masura luata

comentarii utilizatori

acum 15 ani

sunt insarcinata in 3 luni si la ecograf mi-a spus ca copilul nu sa dezv cum trebui si am avus scurgeri de sange mi-a zis sa ma duc peste 2 sapt la control este normal sau asteapta sa avortez singura

comentarii utilizatori

acum 15 ani

sint insarcinata in doua luni cum imi pot provoca un avort? exista pastile sau altceva va rog as vrea sa stiu am mare nevoie va multumesc

maria

acum 13 ani

pana acum o saptamana imi droream enorm copilul dar acum o saptamana am descoperit cum este cu adevarat tatal copilului meu si decat sa mi l i a fara sa mai stiu nimic de el mai bine nu l fac cum pot face avortu a o luna jumate

alexandra

acum 10 ani

voi chiar nu sunteti sanatoase la cap!!!!ducetiva la doctor daca vreti sa faceti avort...cu o sarcina nu e de joaca...avortul se poate face pana in maxim 3 luni...daca cautai pe internet gaseai sigur absolut orice despre sarcina si avort....alte femei si-ar da viata sa poata face un copil si voi nici macar la doctor nu vreti sa va duceti!!!CHIAR NU VA PASA DE SANATATEA VOASTRA?

ANONIM

acum 8 ani

MARE DREPTATE AI! JAVRE ORDINARE!!!!

Paris

acum 8 ani

Va rog cine a mai facut avort dupa 14 saptamini am 14 saptamini si cu gemeni trebuie ️sunt nevoita sa fac avort ptr nenorocitu care nu vrea nici o responsabilitate asta e stiu ca fac un pacat mare dar toti suntem responsabili ptr ceea Ce facem va rog mult ️️sunt disperata

Paris

acum 8 ani

Va rog cine a mai facut avort dupa 14 saptamini am 14 saptamini si cu gemeni trebuie ️sunt nevoita sa fac avort ptr nenorocitu care nu vrea nici o responsabilitate asta e stiu ca fac un pacat mare dar toti suntem responsabili ptr ceea Ce facem va rog mult ️️sunt disperata