buna!

Avortul

Postata de andree@84 cu 13 ani in urma.

am pierdut o sarcina(oprita in evolutie) in luna Mai. Am stat 6 luni la sfatul Dr De 2 saptamani am contact sexual neprotejat pot avea o sarcina ? Toate analizele + eco pelvis normal. Adaug mi s-a recom sa iau Ac folic Il iau de cand am pierdut sarcina.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Pai...incearca si o sa vezi. Noi de unde sa stim daca o sa ai sau nu? Sa speram ca da, daca iti doresti.

carolinna

acum 13 ani

cate intreruperi de sarcina ai avut pana acum? de ce iei ac folic?