Buna ziua , am facut in 15 ianuarie un avort la 7 saptamani prin aspirare ?

Avortul

Postata de diana28391522 cu 5 ani in urma.

Am avut cam 10 zile menstruatie , in luna februarie am avut o secretie maronie asa cum o ai inainte de ciclu , in martie la fel , am inceput sa folosesc anticonceptionale Logest din martie de la prima aparitie a secretiei , iar la contact sexual in primele zile de secretie am avut sange normal dar pe tampon doar secretie maronie , nu am nici un alt simptom , ce ar putea fi ?Multumesc !

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Avortul/avortul-provocat-pierderea-provocata-a-sarcinii_1050

diana28391522

acum 5 ani

Multumesc, am programare dar as fi vrut sa stau linistita pana merg , o parere !