Buma seara am si eu o intrebare?

Avortul

Postata de MembruMobileApp1506635160 cu 6 ani in urma.

Acum doua luni pe data de 10 iulie am facut chiuretaj am avut sangerari vum mi-a spus medicul mi-a venit ciclu la 5 saptamani dupa avort iar luna asta cand a trebuit sami vina am avut doua zile de scurgeri maroni iar ieri mi-a venit tot asa si astazi....e normal? Poate fi infectie? Ca am descoperit ca am si candida....va rog mult astept raspuns

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Infectii-cu-streptococi--stafilococi-si-alte-bacterii/semne-si-simptome-de-infectie-dupa-o-interventie-chirurgicala_9137