avortul

Avortul

Postata de membru215923 cu 12 ani in urma.

buna ziua am si eu o intrebare. de 0 saptamana urmez un tratament pentru inima ASPIRIN CARDIO NITROPECTOR SI DISTONOCALM peste 5 zile trebuie sa merg la ginecolog pentru o intrerupere de sarcina intrebarea mea este..pot sa iau tratamentul si in ziua chirotajului..si daca nu cu cate zile inainte trebuie sa le intrerup.....va multumesc di suflet

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 12 ani

Da, le puteti utiliza.

membru215923

acum 12 ani

va multumesc din suflet pentru raspuns ma speriasem am crezut ca ma afecteaza cu ceva sau eventual nu o sa-mi mai faca anestezie locala daca le iau si in ziua acea......