avortu spontan

Avortul

Postata de Membrual3x_girl89 cu 10 ani in urma.

am facut avort spontan,dar nu mi sa facut nimica nici chiuretaj.ce sa poate intampla?

Raspunsuri (1)

anca

acum 10 ani

si eu am avut avort spontan la 6 saptamani de sarcina si nu mi-au facut nimic medicii;au spus ca s-a curatit tot cu sangerarea respectiva,,,daca ai avut sarcina mai indelungata te sfatuiesc sa mergi totusi la un control,succes