Avort

Avortul

Postata de andreea0468 cu 9 ani in urma.

Daca am facut avort desi doctorul mi.a spus ca nu voi mai putea avea copii este vreun tratament sau vreo posibilitate sa mai fac copii?

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 9 ani

Din moment ce medicul asa a spus, asa e.Incearca sa mai vezi si alti medici, cauta si alte pareri, dar cred ca poate sa aiba dreptate medicul acesta.

ema

acum 8 ani

Numai un ginecolog poate sa te lamureasca. Du te la cei mai buni. Dr IULIAN BADEA, dr DINU ALBU, dr ISOPESCU FLORIN. Prof dr HORHOIANU de la SPITALUL UNIVERSITAR BUCURESTI - EROILOR, etaj 5, A2 - aripa 2, cabinetul de interdisciplinare, se ocupa de femei cu probleme de sarcina, daca cumva nu mai poti sa ai copii, dar avortul nu e neaparat terminal.