Avort@@@

Avortul

Postata de andreea0468 cu 9 ani in urma.

Am fost la doctor si mi.a spus ca daca fac avort nu voi mai putea avea copii deoarece am nu stiu ce membrana subtire.Asta inseama ca dupa ce voi naste nu voi mai putea avea si alt copil?

Raspunsuri (1)

ema

acum 8 ani

Te lamureste sigur prof dr VASILE VALERICA HORHOIANU de la Spitalul UNIVERSITAR BUCURESTI sectia ginecologie etaj 5, A2 - aripa 2 e un hol lateral, cabinetul de consultatii interdisciplinare, dimineata la 8 cu trimitere. De obicei da solutii simple. Daca cumva iti spune ca e o problema majora, ceea ce e rar, poti sa treci dupa aceea sa discuti si cu cei de la Centrul National de medicina alternativa si complementara - soseaua PANDURI sector 5, gasesti pe google.