avort

Avortul

Postata de lacoste cu 12 ani in urma.

lipsa ovulatiei poate fi consecinta unui avort? Si daca da , este vre-un tratament ? va multumesc

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Ar putea fi, indirect. Tratamentul este dat de medic in functie de afectiunea/afectiunile de care suferiti. COnsultati un ginecolog si un endocrinolog.

gaby

acum 10 ani

buna seara sunt o minora in varsta de 16 ani si am ramas insarcinata si as dori sa stiu daca pot face un avort fara sa stie parinti. trebue sa fiu neaparat insotita de un adult.as dori sa aflu daca exista vreo pastila dupa 3 saptamani de sarcina ca sa nu mai fac avort.
multumesc astapt raspunsul.