Avort medicamentos?

Avortul

Postata de Blackwidow cu un an in urma.

Buna ziua. am facut un avort medicamentos pe data de 27 la domiciliu. Am avut sangerare abundenta primele.doua zi,aooi ca la.menstruatie,iar de 4 zile am inceput sa sangerez mai puternic. In primele 3 zile de la.inceperea sangerarilor abundente am folosit un pachet de absorbante nr 2.,iar ieri am folosit un pachet +2 absorbante intr-o singura zi. Mi s-a oferit antibiotic si ceva sa imi opreasca sangerarea dar sunt.ingrijorata,sunt in altabtara spitalul e la 2 ore de mine si am un bebe de 7 luni pe care nu am cum sa il car dupa mine la.spital nu am pe nimeni cu cine sa o las. Credeti ca ar putea fi cauza faptul ca nu e compley avortul,sau care ar putea fi cauza hemoragiei? ... sa fac intr-un fel sa ajung.la spital urgent? Am programare abia pe data de 17. Mentionez ca nu am febra,dureri ca la menstruatie uneori,inainte sa imi vina cheaguri,imi vin cheaguri mai mari decat o moneda ,am frisoane dar cred ca si din cauza ca pierd

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/menstruatie-cand-semnaleaza-o-problema-de-sanatatei_7389