Avort medicamentos sangerare?

Avortul

Postata de Utilizator11602407169 cu 3 ani in urma.

Buna ziua pe 3 septambrie am facut un avort medicamentos cu metabom pe 5 mi am introdus 4 pastile in vagin au inceput sangerarile , dupa 14 zile am fost la control mi a spus ca mi au ramas resturi care nu s au eliminat mi a dat niste pastile 5 zile dupa peste sangerare a venit si menstruatia am facut febra si imi era rau l am contactat mi a spus la fel nu sa eliminat am schimbat doctorul si mi a spus ca s a eliminat tot dar sangerarile inca sunt prezente. Dupa data de 5 septrambrie sangerez ..

Raspunsuri (7)

Utilizator11606625019

acum 3 ani

Buna ziua de unde ați luat pastilele respective și se pot da fără reteta cum se numesc . Multumesc

Sil

acum un an

La ginecolog reteta

luminita

acum 2 ani

bună seara aceasta problema am întâmpinat și eu eu am o luna de zile în care încă sângereze în momentul de fata este o culoare maroniu spre negru și ma doare și când merg sa urinez iar medicul mia spus sa merg abia la prima menstruație dar eu sincer nu mai înțeleg nimic

Sil

acum un an

După 2 sspt de la pastila se face ecograf

DoinaM

acum 2 ani

Și eu am făcut un avort medicamentos, și ieri am fost la control, și mi a spus ca am un cheag de 8 mm, și mi a dat antibiotic. Știe cineva e periculos, îl pot elimina cu antibioticul? Mulțumesc

Miruna

acum 2 ani

Eu luna trecuta am facut un vhirotaj medicamentos a decurs foarte bine am mers la medic iar luna aceasta pe 12 trebuia sa.mi vina e posibil sa fie intarziere?

Elena

acum 2 ani

L ați făcut acasă chirotajul medicamentos.? Sau a trebuit internare?