anticonceptionale

Avortul

Postata de flory6 cu 13 ani in urma.

Sunt in a 2a saptamana de tratamet cu anticonceptionalele Yasmine, si din greseala am luat ultima pilula din tratament, aceasta ac***a aceeasi zi (sambata) cu cea pe acre trebuia sa o iau in mod normal!trebuie sa ma ingrijorez in vreun fel? cum procedez acum, ca am ramas in urma cu o zi pe blister?
multumesc

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Nu conteaza, au toate aceeasi componenta. Nu inteleg de ce ai ramas cu o zi in urma. Sper ca nu ai luat 2 intr-o zi! Daca nu, pur si simplu iei in ultima zi cea de sambata.