am nevoie de un sfat

Avortul

Postata de oana popa cu 13 ani in urma.

pe 11 august am facut un avort din motive de sanatate,am inceput anticoncept a doua zi dupa avort,acum la5 zile am aceeasi sangerare maronie,se va opri,cand,si inca ceva,sunt slabuta de fel,credeti ca de la rigevidon ma voi ingrasa putin,mai mult din aceasta cauza am inceput sa le iau.mersi

Raspunsuri (4)

oana popa

acum 13 ani

nu stiu

Corina

acum 13 ani

Buna Oana, in cate sapt.erai insarcinata? si eu am pierdut sarcina pe 12 aug. eu eram insarcinata in 10 sapt..ti-a recomandat medicul sa iei anticonceptionale asa repede? mie mi-a zis sa iau cand imi va veni ciclul,in prima zi. chiar as vrea sa mai vb. bineinteles daca ai vrea si tu.uite id-ul meu [email protected]

mdmandor

acum 13 ani

sora mea a trecut printr-o intrerupere de sarcina si 6 luni ia dat un tratament dar ia spus sa nu ia aticonceptionale pentru ca te ingrasa si ia spus sa foloseasca prezervativul dar daca ti lea dat doctorul nu ieste o problema daca le iei dar sa fie un doctor bun sau mai consulta un doctor ginecolog

Utilizator11628519411

acum 2 ani

Cine ma ajută si pe mine am nascut prin cezariana acum 2ani si de 4zile ma doare foarte rau burta si cand ma aplec si cand trag aer si timp de 2ani inca imi curge lapte din sanii care ar fii problema