am nevoie de ajutor ajutati-ma spuneti dak sunt gravida sau nu

Avortul

Postata de nudaunume cu 10 ani in urma.

Buna sunt o fata si intradevar am o varsta mai nepotrivita pentru un contact sexual, problema mea este ca pe 25 decembrie 2013 am avut primul contact sexual , nu aveam menstruatia caci imi trecuse inainte de craciun cu cateva zile , va rog sami spuneti daca e posibil sa fiu gravida , deoarece pentru mine ar fi un mare dezastru ca recent am avut si probleme in familie si mama este chiar foarte suparata si nu vreau sa o supar si eu , as vrea sa stiu parerea voastra , sunt extrem de nelinistita in privinta acestei probleme :(.

Raspunsuri (3)

nudaunume

acum 10 ani

nu sa terminat in mine ,dar a fost neprotejat si nu aveam menstruatie, este posibil sa fiu gravida :(,si in momentul de fazta am durere de ovare,mai ales cel stang.. :(.

antoneta142936

acum 10 ani

Sunt foarte putine sanse sa ramai insarcinata in primele zile dupa terminarea menstruatiei, aproape nule. Probabil de data asta ai scapat ... incearca ca pe viitor sa iei toate masurile necesare ca sa nu mai traiesti frica zilelor astea. Chiar nu merita

nudaunume

acum 10 ani

Sper sa ai dreptate , orikm mersi mult.