AM FACUT UN AVORT

Avortul

Postata de selinuta20 cu 14 ani in urma.

AM FACUT UN AVORT PE 12 08 2009 SI AM RAMAS CU O PROBLEMA CAND AM CONTACT SEXUAL MA UMEZESC FOARTE RAU PARCA ZICI CA MI SA RUPT APA.

Raspunsuri (3)

Nico

acum 14 ani

Inseamna ca esti excitata...nu cred ca este o problema...ce, s-a plans partenerul de tine????

rozalia elena

acum 14 ani

asa e te exciti ................

fitzzy

acum 14 ani

eu cred ca e o problema,in primul rand din cate mi-a zis iubitul meu baiatul nu se mai simte atat de bn atunci cand vaginul este atat de umed cum zici u si din propria mea experienta cred ca nici u nu te simti atat de bn deoarece fiind atat de umed nu mai simti penisul asa cum ar tb,cel putin asa simt eu cand am orgasm :P