am facut un avort medicamentos , si am o luna si 1 saptamana de cand sangerez, ?

Avortul Hemoragii uterine Intrerupere de sarcina

Postata de elena cu 5 ani in urma.

am facut un avort medicamentos , si am o luna si 1 saptamana de cand sangerez, ?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Avortul/avortul-medicamentos-sau-intreruperea-sarcinii-cu-medicatie_9389

elena

acum 5 ani

o sa ma duc , dar as vrea sa stiu asa dinainte de a ma duce la doctor ce inseamna asta ?