Am Facut Avort

Avortul

Postata de Diana019 cu 11 ani in urma.

Buna , Ieri am facut avort am avut 6 saptamani ,Sarcina a fost dorita dar sau facut complicatii, cand ma-m dus prima oara la eco mia zis din prima ca sacul tot este dezvoltat doar ca embrionul nu creste adica nici nu se vedea nimic am loat tratament 2sapt si tot nu sa dezvoltat si trebuia sa fac o mica curatire ca navea rost sa mai tin in mine ca Doamne fereste se intampla alceva...intrebarea mea este ca dupa ce am facut avort-ul nu cu chiureta ci cu aspiratorul nam simtit apsolut nimic dar intrebarea mea este :Dupa avort dupa cat timp iti vine Ciclu? mie inca nu mia venit foarte putin la spital dar de can am venit la spital de aseara pana azi foarte putin mia curs sange o picatura ..este Normal va rog raspundetimi

Raspunsuri (1)

Cristina

acum 11 ani

O sa reintri in normal, nu te speria. Probabil ca inca corpul se porta ca si cum sarcina ar fi in dezvoltare. Imi pare rau pentru tine, poate ca ar fi evoluat bine pana la urma. Dumnezeu sa iti ajute sa nu mai treci prin asta niciodata!!!