ajutor

Avortul

Postata de stefi18 cu 10 ani in urma.

buna ajutatima si pe mine am facut un avort pe 26 prin aspiratie nu am avut sangerari in primele zile iar dupa 5 zile am inceput sa am nu ma speriat asta dar aseara am avut un cheag ca o bucatica de carne avea un miros de sperma masculina mie frica ce ar putea fii

Raspunsuri (4)

!!!

acum 10 ani

Iti spun eu ce e! Consecintele avortului CRIMINALOOOO!

stefi18

acum 10 ani

:)) ms pt ajutor :))

nina.niko

acum 10 ani

cand cineva este in prag de disperare si cere un sfat daca poti acordail. nu judeca si nu arata cu degetul intr-o zi va veni si randul tau ... si exsista si un Dumnezeu care judeca ... nu te uita la gunoiul din ochiul vecinului ci uitate la BARNA din ochii tai. Stefi sper ca acum esti bine...in caz de vezi comentariul meu te rog sa imi raspunzi

stefi18

acum 9 ani

imi cer scuze ca iti rasp asa tarziu dar nu am mai intrat asa e nici o data nu trebuie sa judeci eu acum sunt bine fizic dar psihic nu voi fii bine nici o data ,,.....uneori iei decizi bune altele nu prea bune te pup si iti multumesc