BBuna ziua?

Avort spontan

Postata de MembruMobileApp1512461697 cu 6 ani in urma.

Am o nelamurire!am incepu pt 1data anti conceptionale logest dar 1pastila am luat o in a2 zi de ciclu ,dupa 9pastile inghitite (nu le am luat la aceeasi ora)am avut contact neprotejat.IAR LA 7 ore dupa am luat ellaone adica pilula de a 2 zi dpa pastila asta in ziua urm am avut scurgeri rosii spread maroniu. Timp de5 zile. Este normal!?nu am interrupt anti. Sung stresata pa na o sa imi vina menstra

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/anticonceptionalele-intrebari-frecvente_1186

MembruMobileApp1512461697

acum 6 ani

am mers la medic dupa 6 zile de cand am luat pastila de a 2 zi...mi.a descoperit o rana pe colul uterin si o anexita cronica!mi.a prescris tratament cu antibiotic si ovule..dar sangerarea persista..se mai pot administra ovulele?

MembruMobileApp1512461697

acum 6 ani

credeti ca as fi putut ramane insarcinata dupa toata situatia aceasta?