Am avut un avort spontan, mai am sanse de a rămâne?

Avort spontan

Postata de cu 3 ani in urma.

Buna, acum câteva săptămâni am pierdut o sarcina mi s a spus mai multe motive.. pe baza de stres si ca corpul meu a respins...a fost prima mea sarcina si sunt intr o stare p***a de atunci...Si prietenul meu vrea sa facem un copil...credeti ca as avea șansa? Dacă ați putea sa imi dați niște păreri ce ar trebui sa fac? Sunt speriată pentru ca nu mai vreau sa trec prin asta din nou..

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Avortul/avortul-spontan-pierderea-spontana-a-sarcinii_1051