AAm avut un chiuretaj acum 3 zile. Nu am avut dureri si sangerari doar in prima zi. Iar azi, dupa 3 zile, am avut o mica sangerare cu putine dureri. E normal? ?

Avort spontan

Postata de Utilizator11536618275 cu 4 ani in urma.

AAm avut un chiuretaj acum 3 zile. Sangerari am avut doar in prima zi. Iar azi, dupa 3 zile, am avut o mica sangerare cu putine dureri. E normal? Mentionez ca am facut putin efort ieri, si m-a durut putin. Asa ca m-am oprit din treaba. Iar im dimineata asta am avut sangerari fara dureri. E o problema. Ginecologul meu nu e in oras un timp. Ma puteti ajuta voi?

Raspunsuri (1)

Utilizator11590334546

acum 3 ani

Bună. Am și eu o săptămână de la întreruperea de sarcina și am slabe dureri de burta și sângerări. La tine cum a fost cum ai rezolvat problema?