tiuturi cap

Autism

Postata de ovidw cu 11 ani in urma.

buna ziua ..AM 16 ANI..DUPA o perioada stresanta in care am avut dureri in zona genitala(cauza de medici fiind data unei iritati ale instetinelor fara prea multe consultati)si dezigur stres din cauza acestor simtome pentru a nu avea o boala grava...am observat ca sau imultit tiuturile in urechi care dureaza 3-4 secunde dar am un tiut permanent in cap...NUS o persoana care sa se imbolneaveasca usor!As vrea o parere..poate fi de la stres sau trebuie sa merg la doctor?

Raspunsuri (3)

lucian

acum 11 ani

ce tensiune ai? tiuiturile in urechi apar si atunci cand ai o tensiune foarte mare si aceasta poate intr-adevar sa fie cauzata si de stres.

ovidw

acum 11 ani

tensiune nu am....nustiu daca zic bine dar la ultimu control medical aveam 12 cu 2.....oricum chiar mie inexplicabil de ce tiue!Faza e ca tiue permanent nu cand sunt stresat..!

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati un medic ORL-ist.