Nu raspunde la nume, ce e de facut? ?

Autism

Postata de Ana cu un an in urma.

Copilul meu nu rapunde la nume cand il strig in schimb dacai zic :david hai stai jos vine si se aseaza ma priveste in ochi si se joaca cu mine . Mai nou vad ca se invarte sau topaie nu stiu daca e autism sau ce e. Dar ma ingrijoreaza ca nu raspunde . De jucat se joaca singur sau ma ia de mana sa ne jucam impreuna. Ai plac mult desenele ,le.am oprit de cate a zile sa vedem comportamentul lui mai bine. As vrea raspunsuri adresa mea de email :[email protected]

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/copilul-tau-se-dezvolta-normali_264