ma puteti ajuta?

Autism

Postata de ani_mari25 cu 11 ani in urma.

buna seara va rog am nevoie de ajutor.ati putea sa-mi spuneti un centru in romania unde ar primi un baietel de 11 ani cu autism?deja am fost respinsi la foarte multe centre din tara din cauza varstei

Raspunsuri (3)

Maria

acum 11 ani

Buna seara!
In primul rind de unde esti?De ce a fost refuzat copilul?

ani_mari25

acum 11 ani

sunt din vatra dornei
a fost refuzat la focsani si la bucuresti din cauza varstei pe care o are
cele mai multe centre primesc copii intre 2 si 5 ani
el are 11

ani_mari25

acum 11 ani

sunt de la vatra dornei copilul a fost refuzat la focsani si la bucuresti din cauza varstei
majoritatea centrelor accepta copiii intre 2 si 5 ani