Eeg în veghe OD?

Autism

Postata de Utilizator11530215890 cu 5 ani in urma.

Traseul spontan cu aspect moderat iritații predominant derivații stg CT. Se intricat în derivații stg CT izolate vârf unda ascuțită în procent -15-20%.traseul spontan cu ritm teta neregulat frecvente rapide intricate cu vârfuri în orice derivație la frecvente 6-7c/sec 90 amplitudine. Copilul are 3 ani jumătate.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor.