De ce bebe nu mai accepta laptele?

Autism

Postata de Utilizator11569393391 cu 4 ani in urma.

Buna ziua! Am o fetita de cinci luni si de doua saptamani nu mai accepta laptele,este mârâitã tot timpul, strange din gingii, a ajuns sa manance maxim 4 biberoane pe zi de 90ml si alea doar de foame, uneori varsta . Precizez ca are alergie la proteinele din lapte de vaca si mananca doar lapte hipoalergenic!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Nou-nascutul/cresterea-si-dezvoltarea-nou-nascutilor_246