Probleme cu inima?

Atac de panica

Postata de Utilizator11584880788 cu 4 ani in urma.

Buna ziua, am 25 de ani si am probleme cu atacul de panica. Am avut 2 sau 3 pana acum. Totul a început cand am aflat o veste trista în familie. Si de curand am fost la un medic cardiolog ca sa-mi spuna din nou ca nu am probleme cu inima. Insa într-una din zilele trecute m-am trezit cu o durere de burta si de cap cu ameteli si vedere încetosata. Si am întrebat un medic cardiolog si mi-a spus ca nu este de la inima. Insa respiratia mea este mai grea. Am avut si dureri în palma si picior stang. Credeti ca poate fi o problema de natura medicala? Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Anxietate-si-atac-de-panica/masuri-imediate-in-cazul-unui-atac-de-panica_16180

Utilizator11584880788

acum 4 ani

Ok, multumesc.