Din ce cauza ar putea fi?

Atac de panica

Postata de lavinia_radu cu 6 ani in urma.

Buna ziua.. de cateva zile nu mai pot dormi deloc pe partea stanga si daca incerc sa ma pun , simt ca raman fara aer si ma doare foarte tare. Mentionez ca inainte am avut atacuri de panica din cauza faptului ca nu imi treceau durerile de cap, ac***au-le de o saptamana. Adorm destul de greu si ziua ma simt obosita

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Anxietate-si-atac-de-panica/atacul-de-panica-si-tulburarile-cauzate-de-panica_16