Atac de panică?

Atac de panica

Postata de Membruanonim cu 4 ani in urma.

Bună! De câțiva ani am probele cu somnul, dorm foarte greu. Am stări de anxietate, tristețe exagerată și gânduri greșite. Parcă din orice ajung la concluzii că toată lumea are ceva cu mine, ca eu sunt o problemă, ca nu fac nimic bun. Uneori îmi crește pulsul și am dureri în piept. Pot fi toate astea din cauza atacurilor de panică? Insomnia și gândurile astea.. Nu știu ce sa fac și care e adevărata cauză. Dați-mi un sfat vă rog frumos, mulțumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Psihologie-si-psihoterapie/cum-sa-scapati-de-atacurile-de-panicai_14993