Bpoc?

Astm

Postata de Ana Maria cu un an in urma.

Vă rog foarte mult sa ma lămuriți
Se poate face din astm bronsic netratat bpoc? Care dintre ele sunt mai grave?
Vă rog frumos un răspuns urgent

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Bronsite/bronhopneumopatia-obstructiva-cronica_503

Ana Maria

acum un an

Bună ziua prima data am fost diagnosticat cu astm bronsic și acum am bpoc.