Sindrom ascitic?

Ascita Tumora hepatica

Postata de Utilizator11627790851 cu 2 ani in urma.

Buna ziua,as dori si eu o parere din partea dvs,o persoana din familie a fost diagnosticata cu urmatoarele ciroza hepatica decompensata,gastropatie portal hopertensiva,varice esofagiene grad 3,ascita,tumora pilor cu determinari secundare hepatice,peritonale si posibil ovariene sindrom de colestaza.

Din ce am cautat si eu pe net este destul de grav doar ca doctorul a lasat aceasta persoana cu un regim nu foarte strict puteti sa imi spuneti daca mai sunt sanse?

Multumesc

Raspunsuri (1)

Utilizator11627790851

acum 2 ani

Un sfat va rog/parere cine a mai avut situatii similare