solutii

Artrita

Postata de mihas cu 12 ani in urma.

mama mea are poliartrita si acum coxartroza. are dureri mari de sold. ia tot felul de aintiinflamatoare. as dori un tratament sau unguent, deoarece nu vreau sa o operez. v-as ruga sa-mi spuneti unude sunt cei mai buni medici pentru aceasta boala. va multumesc

Raspunsuri (2)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Medic Epuran

acum 12 ani

În cazul în care mama d-vs nu doreşte să se opereze, preferând tratament medicamentos, aţi putea să mergeţi la Spitalul Sf. Maria sau Spitalul Cantacuzino, unde se află medici reumatologi foarte buni.