sa fie artirita?

Artrita

Postata de popa_87 cu 11 ani in urma.

as dori din suflet un raspuns.articulatia temporo-mandibulara si muschii parca mi se impietresc,aproape ca se blocheaza.am luat miorelaxant,am facut tratament cu antinflamatoare si cu corticozoizi,m-am dat cu tot felul de creme antinflamatoare si am facut fizioterapie cu laser.acum iaumydocalm si artrostop.dupa laser ia- cedat un pic dar acum a reaparut.pur si simplu nu cedeaza.si se inflameaza ariculatia,zici ca este din piatra si apoi incepe sa ma doara capul foarte tare.am pus si cald si rece dar degeaba.ce as mai putea face?nu stiu ce sa mai fac sa scap de aceasta inflamatie! va multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

popa

acum 11 ani

chiar nimeni nu stie nimic?

Carmen

acum un an

Ati rezolvat problema ? Cum ? Sufar de aceeasi problema de 13 ani .