Probleme cu genunchiul?

Artrita

Postata de Utilizator11571431573 cu 4 ani in urma.

De cateva luni am o durere de genunchi nu severa dar e acolo. Durerea se simte si in fata si in spate câteodată si in lateral. Durerile sunt si daca stau in picioare si daca stau in pat. Cand intr-o buna zi am incercat sa evit durerea si am stat in continuare in picioare mi-au aparul 2 umflaturi sub rotula dar dupa 2 ore s-au retras. Nu sunt dureroase la atingere. Durerea de genunchi este in interior. Nu ma doare cand il ating. Si nici zona umflată. Am fost la doctor . Mi - Ai pus 3 diagnosticul care sincer nu aveau nici o treabă cu ce aveam eu. Deci tratamentul a fost fara succes. 1. Inflamatie tendon pateral 2 . Inflamatie rotula si 3 chist. Ce poate fi ?

Raspunsuri (1)

Utilizator21578907805

acum 4 ani

O fi artrita. Eu folosesc ArthroMed demult, e mai bine să-l folosiți de două ori pe zi pentru un efect maxim, ajută imediat, se absoarbe repede, și se poate mișca liber din nou.