poliartrita reumatica psoriazica

Artrita

Postata de inabledea cu 14 ani in urma.

Buna ziua ,sufar de psoriazis de 10 ani , am fost la diferiti medici care mi-au recomandat diprosalic dermovat etc, de aproape 2 ani ma doare gamba piciorului drept la incheieturi, imi provoaca dureri doar in timpul mersului iar daca stau nu ma doare, . Intrebarea mea este : de la psoriazis este posibil sa ma daora articulatiile piciorului ? ce sfat imi puteti da si impotriva psoriazisului ,deoarece cu dermovat ma amelioreaza pe moment si a doua zi apare din nou .Va multumesc

Raspunsuri (12)

doina liliana

acum 14 ani

ptr psoriazis mergi pe str plantelor nr 52

doina liliana

acum 14 ani

am fost vindecata de psoriazis atunci cand nici nu mai speram str plantelor 52 langa foisorul de foc sanatate

raluca

acum 14 ani

care str.plantelor? judet? municipiu? de unde sunteti? lasa.ti un numar de telefon va rog din suflet .noi suntem disperati din cauza acestei boli

OPREA

acum 9 ani

Buna DOINA TE RUGAM SA NE LASI SI NOUA O ADRESA SAU CE FEL DE TRATAMENT AI LUAT PTR PSORIAZIS ASA NU STIM CE SA SPUNEM MERSI BUN SA AI O SEARA FAINA .

lili

acum 14 ani

pe strada plantelor...este un cabinet medical? ce tel. au?

Ileana

acum 14 ani

ce tratament ati folosit ? va rog sa ma contactati pe messenger . inabledea va multumesc

miha

acum 14 ani

draga doina liliana,
sunt din timisoara, da-mi un nr.de telefon sau spune-mi ce tratament ai luat. daca poti contacteaza-ma pe mess [email protected]

adela

acum 11 ani

Daca niciun tratament nu da rezultat , ar trebui sa folositi crema Sorry A-Z, este un tratament facut de un savant sarb dupa o metoda proprie si unica. A facut un sampon pentru psoriazis in cap. Tratamentul este natural, tehnologia de productie este unica, fiind bazata pe extragerea mineraleor din plante, si are rezulate foarte bune mai ales in cazurile unde nu s-au foosit steroizi. Puteti citi despre tratament: www.psoriazistm.ro

OPREA

acum 9 ani

cu parere de rau spun crema Sorry A-Zam folosit nu ma ajutat delok asta e o seara buna va doresc .adevaru e ca noi incercam orice numai sa ne treaca niste bani aruncati aiurea .

OPREA

acum 9 ani

http://psoriazis-remedii.ro/shop/red-set-remediu-natural-pentru-psoriazis/ nu stiu as incerca dar e un tratament foarte scump .

inabledea

acum 9 ani

Buna ziua pot sa va anunt caci mie dupa 13 ani de suferinta mi-a disparut complet psoriazisul.Daca vreti mai multe detalii ma contactati
messenger ; inabledea

corina

acum 8 ani

Am fost pe la foarte medici, am citit despre psoriazis dar foarte greu am gasit un tratament care sa functioneze bine la mine. Dar tot un medic mi-a dat un tratament care mi-a facut bine. Aceasta mi-a zis sa folosesc crema naturala pentru psoriazis si eczeme de la Derma E. Sunt foarte multumita de rezultate, am tot recomandat produsul la prietenele mele ca stiam ca au probleme asemanatoare si al fel rezultate bune.. Numai bine, sanatate