poliartrită reumatoidă acută?

Artrita

Postata de MembruMobileApp307754 cu 8 ani in urma.

Buna ziua,am 34 ani și mi s-a pus diagnostic de poliartrită reumatoidă acută, deoarece aveam dureri îngrozitoare la toate articulațiile în special la degetele de la mâini și la talpa piciorului.Am făcut următoarele analize:anticorpi ccp-452,fc-52,proteina c reactiva-1.172.Este posibil să fie diagnosticul gresit si sa am altceva,am auzit că sunt și alte boli cu aceste rezultate...parovirus b9 sau...!?

Raspunsuri (1)

GinieAna

acum 6 ani

Buna ziua! Mama mea a fost diagnosticata cu poliartrita reumatoida. Are 55 de ani. Din pacate, la ea a aparut o data cu instalarea perioadei de menopauza. A fost la doctor la control, a facut toate analizele necesare, dar din pacate este o boala absolut normala care apare odata cu trecerea timpului....Insa, medicul de familie i-a recomandat sa faca o cura de tratament contra durerilor articulare de la ***, bazata pe 3 produse care sunt 100% naturale.....Face acest tratament de aproximativ 2 luni si deja se simte mult mai bine. Tind sa cred ca sunt niste produse foarte bune. Sunt din gama *** si le puteti gasi si la ei pe site adresa_web_filtrata