Nu stiu la ce specialist sa ma prezint ?

Artrita

Postata de sercin cu 12 ani in urma.

Buna ziua,
M-am prezentat la orl ptr dureri de urechi,durerile au inceput dupa ce mi-am pus audisprey.orl-istul mia spus ca nu am nicio problema la urechi,durerea vine de la gingii.Eu nu am probleme la gingii de nici un fel,mi s-a spus ca trebuie sa-mi scot toate lucrarile din gura ca am facut artrita,mentionez ca mia spus orelistul.
Ce ma sfatuiti sa fac,la cine sa ma prezint.
Acum mia prescris provizoriu 1cps/zi de celebrex.

Va multumesc .

Raspunsuri (2)

greu

acum 12 ani

celebrexul este bund e aruncat la gunoi deoarece este doar creier de porc ieftin distilat si c***aut la preturi enorme. In afara ca va stimuleata ca pe un porc nu are ce bine sa faca.
In medicina este asa: cand un doctor nu va poate ajuta atunce spune ca aveti altceva altundeva si sunteti trimis ba la unul ba la altul. Orl-isti dau de regula vina pe dinti sau reflux.

Medic Epuran

acum 12 ani

Recomand consultul şi al unui alt medic ORL-ist cât şi al altui medic stomatolog