Maini Umflate

Artrita

Postata de Pionu cu 13 ani in urma.

Buna ziua ma numesc Caldarariu George Valentin am si eu o problema cand ma trezesc din somn peste noapte innopinant simt mana pe care dorm umflata cu furnicaturi si putina durere doar pe moment 1 minut maxim si nu pot sa o misc!!!!

Va multumesc cu stima!!

Raspunsuri (2)

Pena

acum 13 ani

Este normal sa se intample asa. Pt ca dormi pe mana, este ingreunata circulatia sangvina si in momentul cand te trezesti mana iti este amortita din aceasta cauza. Cand se reia circulatia normal, apar furnicaturile care trec cand mana nu mai este amortita.

popescu mirela

acum 13 ani

buna ziua!am si eu o problema cu mainile,sunt umflate si nu stiu ce am.ma puteti ajuta sa scap de umflaturi?