Lidia?

Artrita Abraziune corneana

Postata de MembruMobileApp1505858167 cu 6 ani in urma.

De vreo luna am dureri la degetele mainilor,simt nevoia sa strang pumnul si atunci ma dor si mai tare,nu am modificari de culoare sau umflaturi...am 53 ani...1.70 cm...70 kg...Multumesc.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-nervilor-periferici/sindromul-de-tunel-carpian_5632