Gonartroza. A mai patit cineva asa?

Artrita

Postata de Utilizator11555792959 cu 5 ani in urma.

Buna seara! Mama mea avea dureri la genunchiul stang de ceva timp, ieri a mers la o radiografie si i-a fost pus diagnosticul, gonartroza, dar astazi i-a trosnit genunchiul si nu mai poate merge, oare ce ar putea fi? MULTUMESC!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Artrita/gonartroza-osteoartrita-genunchiului_4803