Florica Mihai?

Artrita

Postata de Florica Mihai cu un an in urma.

Cum pot trata o artrita reumatoida?

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Este important sa discutati cu un medic reumatolog despre optiunile de tratament si sa respectati planul de tratament recomandat pentru a controla simptomele si pentru a incetini progresia bolii.

Va recomandam sa va programati la un medic reumatolog: https://www.clickmed.ro/medic/reumatologie

Mai multe informatii despre artrita reumatoida, puteti gasi in articolele:
sfatulmedicului.ro/Artrita-reumatoida/artrita-reumatoida_1660
sfatulmedicului.ro/Artrita/tratamente-naturiste-pentru-artrita_1686