este din cauza poliartritei?

Artrita

Postata de Flory181289 cu 13 ani in urma.

Mama mea sufera de acesta boala, iar acum de curand au inceput sa ii cada unghiile de la maini. Se ingalbenesc si se vede la radacina cum incep sa cada. Este din cauza poliartritei sau poate fi din alta cauza???Multumesc.

Raspunsuri (1)

corina

acum 13 ani

Eu am poliartrita de 3 ani dar nu am auzit pana acum asa ceva.Intra pe" sfatul madicului"faci cont acolo ,intri dupa aceea si faci o consultatie gratis(ai dreptul la cateva pe luna) si o sa ai un raspuns de specialitate in cel mai scurt timp.Daca nu te descurci ai adresa mea de mes aici : [email protected],si o sa intri sa i-ti spun eu cum sa faci.