DURERI ARTICULATII

Artrita

Postata de carmen carmen carmen cu 11 ani in urma.

BUNA ZIUA! AM O INTREBARE.MA DOR FOARTE RAU ARTICULATIILE,GENUNCHII SI COATELE.TIN SA MENTIONEZ CA SUNT OPERATA DE HERNIE DE DISC CERVICALA.MI-AM FACUT ANALIZELE .IATA REZULTATELE:ANTICORPI CCP:2.897,ANTICORPI ANA:12.818 AR TREBUIN SA IMI FAC GRIJI? DE CE AM DURERI? VA MULTUMESC!

Raspunsuri (3)

eva40

acum 11 ani

buna ziua
stimata doamna..sunteti deosebit de incapatanata si nu va lasati la nimeni:) vreti sa faceti multe dar nu aveti cum...nu puteti.Gresesc????
pot sa va ajut usor sa nu va mai doara .Scrieti-mi va rog aici
***@yahoo.com

olea

acum 11 ani

HECLA LAVA CH5 cite 5 granule dimineata si seara ( cu 1/2 ora se spala gura apoi se tine sub limba granulele si timp de 2 ore nu se maninca nimic ) , trece durerea de discopatie cervicala si senzatia de durere de oase

Anonim

acum 10 ani

Pe ce perioada ? 3 luni ? 5 luni ? 1 an ? Da rezultate peste cat timp?