Dureri articulare

Artrita

Postata de Andra Dima cu 9 ani in urma.

Buna ziua! De cateva zile ma dor articulatiile, nu sunt dureri foarte mari, insa destul de suparatoare! Am 22 ani si nu reusesc sa imi dau seama de ce ma dor oasele la varsta asta! Simt cateodata ca niste spasme in incheieturi care trec foarte repede! Mai am dureri abdominale, insa cele care ma sperie sunt cele articulare!

Raspunsuri (1)

tratament natural

acum 7 ani

exista un unguent cu plante foarte bun[; pastile cu extracte naturale, insa pentru cazuri avansate se poate face o infiltratie (injectie) cu un produs natural si acest unguent; gasiti mai multe info la www.herbasan.ro