dureri ale talpilor picioarelor

Artrita

Postata de octav1019 cu 10 ani in urma.

buna ziua!de cateva luni,tatal meu sufera de o durere cumplita,ale talpilor picioarelor.nu il dor gambele,gleznele etc,decat talpile.el zice ca "isi simte picioarele grele",si nu poate sa mai calce p ele.a incercat cu tot felul de creme,sau de remedii naturiste,dar nu si-au facut efectu.am tot citit p internet despre un unguent VEIULARE,dar nu l-am gasit nicaieri.la ce medic de specialitate ar trebuii sa mearga?mai exista vreun unguent special pentru aceste dureri?va multumesc!

Raspunsuri (4)

buna

acum 10 ani

scrie-mi un email pe yahoo la id-ul za_ne_bu_ne (elimina insa liniutele din nume!)

octav1019

acum 10 ani

v-am trimis mail.astept un raspuns!

octav1019

acum 10 ani

v-am trimis!

Eugenia

acum 10 ani

Bună. Eu îţi recomand gelul Silicium G5 la bază de siliciu organic după formula doctorului Loic Le Ribault. Este ideal pentru durerile articulare. Caută pe internet informaţie despre acest doctor sau intră pe site-ul ********* aici găseşti şi produsele. Dacă vrei mai multe detalii, scrie-mi pe