durere picioare

Artrita

Postata de Alex2014 cu 9 ani in urma.

buna seara

ma numesc Florentina si am 26 ani.am un serviciu care solicita statul in picioare de aceea ma confrunt cu o problema la picioare mai exact la gambe-ma dor foarte tare atat ziua cat si noaptea simt ca o arsura si imi simt picioarele grele iar din aceasta cauza ma simt si eu foarte obosita si fara vlaga mereu ma gandesc sa fac ceva sa imi intind picioarele.unde ar trebui sa merg la control ce analize ar trebui sa imi fac si spune-mi va rog daca simtomele acestea duc catre vreo boala?
va multumesc.

Raspunsuri (5)

buna

acum 9 ani

Citeste aici:
http://s*****a/t2414-ptr-dl-scarface

googlle

acum 9 ani

Cauta in google "scilla scarface picioare"

alex2014

acum 9 ani

Ma sfatuiti sa ma adresez dl scarface?multumesc

Medic.Fares

acum 9 ani

Buna ziua.Va recomand gelul Biovenal cu efect antiinflamator, antidematos, venotonic, hemostatic, cicatrizant.Se aplică local de 2 ori pe zi. Se masează uşor gambele de jos în sus, în sensul circulaţiei de întoarcere a sângelui.Intern se poate consuma ceaiul Picioare usoare, cate 3 cani de ceai pe zi.

medexpert

acum 9 ani

eu am avut aceeasi problema am luat de aici ciorapi medicinali sau de calatorie uite aici:
https://***