durere de picior stang

Artrita

Postata de manuela1979 cu 11 ani in urma.

Buna ziua. de vreo 2 luni ma confrunt cu o durere de picior stang.Simptome: picior obosit(ca si o durere musculara sau mers pe tocuri o zii intreaga)mai simt cateodata si niste zvacneli ,amortire .,mereu picioare reci .Umflat nu este ,alta culoare nu are ,nu ma dor incheieturile,decat senzatia de oboseala a piciorului si am mai observat ,daca imi rotesc piciorul si il incord in spatele genunchiului mai jos catre pulpa parca ma tine ceva si nu vrea sa cedeze ,oricat l-as suci durerea este interioara ceva tendon..zic eu.Am observat ca oboseala asta la picior este mai accentuata la schimbare de vreme...dar i-au de vreo luna calciu cu magne b6 si Ginkgo biloba... multumesc astept un raspuns din partea dumneavoastra...

Raspunsuri (2)

manuela1979

acum 11 ani

Va multumesc de raspuns iar pentru programare nu am cum sa-mi fac ca sunt din Arad si drumul e prea lung pana la dumneavoastra...doar daca imi puteti scrie cate ceva despre aceasta durere (oboseala piciorului nu persista mereu sant zile si zile doar cea interioara care ma tine si nu-si mai da drumul .dar si aceea doar cand imi rotesc si incord piciorul...poate ceva tratament imi puteti scrie...inca o data multumesc si o seara placuta.

manuela1979

acum 11 ani

Va multumesc de raspuns iar pentru programare nu am cum sa-mi fac ca sunt din Arad si drumul e prea lung pana la dumneavoastra...doar daca imi puteti scrie cate ceva despre aceasta durere (oboseala piciorului nu persista mereu sant zile si zile doar cea interioara care ma tine si nu-si mai da drumul .dar si aceea doar cand imi rotesc si incord piciorul...poate ceva tratament imi puteti scrie...inca o data multumesc si o seara placuta.